Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Cena eshopu

Cena eshopu sa odvíja od množstva a náročnosti úprav, ktoré bude potrebné po vzájomnej dohode urobiť, aby eshop presne vyhovoval Vašim potrebám. Preto je potrebné sa stretnúť a prebrať Vaše predstavy. Rád Vám navrhnem optimálne riešenie a úpravy vzhľadom na skúsenosti z už existujúcich eshopov a dohodneme sa na celkovej cene. Bežne sa cena pohybuje rádovo v stovkách eur.

  • jednorázová platba
  • mesačný paušál

Rovnako ako u web stránok i u internetového obchodu Vám rád ponúknem možnosť získať kompletný eshop bez nutnosti investovať hneď na začiatku vyššiu sumu naraz a rozložiť jeho cenu na pre Vás vyhovujúce mesačné splátky. V cene splátky získate i kompletnú podporu, poradenstvo, aktualizácie a konzultácie ohľadne internet marketingu a všetkého vrátane fungovania domény, emailov a vôbec celého eshopu. Za rozumný paušál získate kompletný eshop a externého konzultanta, ktorý Vám bude neustále k dispozícii.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.