Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Čo zvládne internet?

Vaša web stránka nemusí byť len klasickou stránkou, na ktorú chodia Vaši klienti a potenciálni zákazníci. Vašu web stránku môžete využiť aj ako aplikáciu, ktorá Vám uľahčí Vašu prácu. V pozadí Vašej internetovej stránky pod prihlasovacími údajmi môže bežať komplexný systém, ktorý Vám naprogramujem presne podľa požiadaviek. Používate komplikované excelové tabuľky pre archiváciu a prácu s dátami klientov, archív objednávok, evidenciu spracovania objednávok či práce s klientom? Všetko sa dá spraviť ako aplikácia bežiaca na Vašej doméne popri Vašej internetovej stránke.

  • www stránky
  • špecializované aplikácie
  • komplexné crm systémy

Máte záujem naprogramovať špeciálne rozhranie, ktoré pomôže Vám alebo Vašim zákazníkom? Mám za sebou niekoľko úspešných projektov, v ktorých sme vyriešili napríklad zadávanie stolárskych zákaziek digitálne cez internet. Konkrétna zákazka prejde priamo až do nárezového centra, kde sa spracuje, čím sa eliminuje ručné prepisovanie zákaziek do počítača. Ďalším príkladom je komplexný realitný systém pre správu realít a prácu s ponukami a dopytmi prepojený priamo s web stránkou, či presne podľa požiadavky postavený CRM systém pre call centrum alebo obchodnú spoločnosť pre prehľad o komunikácii so zákazníkom a podobne ...

Stačí ak mi napíšete alebo zavoláte, rád si vypočujem Vaše zadanie a pokúsim sa navrhnúť optimálnu funkčnosť takéhoto internetového web systému presne na mieru pre Vás.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.