Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Príklady

Výhodou internetových systémov je ich dostupnosť cez internetový prehliadač 24 hodín denne z ktoréhokoľvek zariadenia, ktoré je pripojené na internet, či už počítač, notebook, telefón alebo tablet. Aktualizované či novovložené údaje sú ihneď dostupné pre všetkých, ktorí majú prístup. Či ste v teréne alebo v kancelárii, vždy pracujete s čerstvými informáciami. Veľkou výhodou je i zálohovanie dát, ktoré prebieha neustále na niekoľko nezávislých serverov, rovnako ako záloha vašej web stránky, takže Vaše dáta sú tak vo väčšom bezpečí než vo Vašom osobnom počítači.

Realitný systém
Pre klienta z Považskej Bystrice som spracoval kompletný realitný systém, ktorý umožňuje evidovať a pracovať s ponukami, klientami, dopytmi, vzájomnou kombináciou a všetko je spracované podľa aktuálnej legislatívy v rámci zákona na ochranu osobných údajov.

Systém na spracovanie biomasy
Zadanie bolo vytvoriť rozhranie, v ktorom sa budú plánovať príchody a odchody kamiónov so vstupnými a výstupnými surovinami tak, aby plánovanie bolo prehľadné s možnosťou prepojenia na objednávky klientov. Systém následne vedie štatistiky spracovania, prehľady fakturácií ...

Premýšľate ako si uľahčiť prácu, no neviete, či by to šlo spracovať? Za opýtanie nič nedáte, napíšte alebo zavolajte. Môžeme sa spolu porozprávať a spoločne prídeme na najlepšie riešenie pre Vás.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.