Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

História a prax

Od 90-tych rokov dvadsiateho storočia som sa intenzívne venoval hlavne DTP grafike a prácam pre rôzne reklamné a grafické agentúry. Osvojil som si prácu s grafickými programami od spoločností ADOBE a COREL, ktoré sú dodnes lídrom na trhu s grafickým softwarom. Podnikateľským prvopočiatkom bolo, počas vysokoškolského štúdia na technickej univerzite v Košiciach v roku 2000, založenie prvej internetovej kaviarne v Prievidzi. Tam sme hlavne študentom pomohli sprístupniť vtedy ešte veľmi drahý a nedostupný internet a kompletnú výpočtovú techniku ako skener, tlačiarne a podobne. Počas fungovania kaviarne som rozšíril prácu o grafický dizajn a zároveň z prostredia DTP som sa čím ďalej, tým viac začal zaoberať webom, spočiatku webovou grafikou a následne aj programovaním, databázami atď...

2002 - založenie HOTEL.EU, s.r.o
Úspešná integrácia jedného z prvých hotelových online rezervačných systémov v Česko-Slovensku. www.hotel.cz a www.hotelsite.sk - osobne som viedol slovenskú časť systému, ktorú dodnes prevádzkujem. Stál som pri niekoľkých redizajnoch a inováciách a spolupráca s HOTEL.CZ sa uzavrela jeho odpredajom. Spoločnosť HOTEL.EU sa dodnes venuje vývoju web stránok, internetových aplikácií a poskytuje zázemie pre start up-y, do ktorých sa púšťam.

2008 - založenie Ellington, a.s.
Založenie akciovej spoločnosti bolo za účelom spustenia nového start up-u, online objednávacieho systému pre lekárov. Navrhol a naprogramoval som kompletný systém pre objednávanie pacientov k lekárom so zverejňovaním online voľných termínov a možnosti online menežovania svojich objednávok k lekárom. V súčasnosti má spoločnosť 3 akcionárov a ja ako autor projektu, predsedám predstavenstvu.

Som pripravený pomôcť aj Vám s Vašim projektom alebo webom. Teším sa na naše stretnutie.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.