Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Riešenie problému s webom

Spolupráca musí byť obojstranne výhodná, toho sa držím a to je mojou zásadou. Cena musí byť prijateľná a ponuka z mojej strany musí byť komplexná, aby som Vám vedel zodpovedať na všetky otázky a pomôcť vyriešiť všetky Vaše problémy ohľadne webu a Vašich internetových stránok.

Som veľmi rád, že firmy, ktoré ma oslovili na spoluprácu a spolu sme vytvorili webové stránky či internetové projekty, mi umožnili i naďalej starať sa o ich webové sídla a vznikla tak dlhodobá spolupráca založená na kvalite, odbornosti, serióznosti a férovosti. Spravoval som viac ako 8 rokov web stránky mesta Prievidza, spoločne sme realizovali 4 redizajny a rozšírenia, následne som stránku odovzdal do správy mesta. Stránky mesta Nováky spravujem od roku 2007, naša spolupráca pokračuje a v roku 2016 sme spustili novú verziu stránok s novými službami a s prihliadnutím na odporúčania Transparency International. Rovnako už niekoľko rokov pomáham so stránkami menším či väčším spoločnostiam, čo ma veľmi teší a som rád, že sú so servisom spokojní a ostávajú dlhodobo mojimi klientami.

Ste veľká spoločnosť? Malá či stredná? Organizácia či združenie? Nezáleží na veľkosti ani na zameraní. Pokiaľ máte záujem pomôcť s webovými stránkami či internetovým projektom, rád pomôžem a odovzdám Vám svoje osobné skúsenosti a prax najlepšie ako budem vedieť.
22 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.