Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Doména a webhosting

Súčasťou fungovania web stránky je vlastníctvo domény a web hostingová služba.
Pokiaľ už máte doménu a hosting a ideme prerábať Vaše existujúce webové sídlo, môžem Vám skontrolovať súčasné podmienky, za akých dané služby využívate a môžem Vám odporučiť optimálnejšie riešenie, na ktorom ušetríte. Skontrolujem kompletnú registráciu domény, aby ste boli jej vlastníkom a mali všetko pod kontrolou. Samozrejme, pokiaľ Váš hosting spĺňa všetky potrebné štandardy pre fungovanie web stránky, môžeme pracovať aj na Vašom hostingu.

Pokiaľ ešte nemáte doménu a začíname úplne od začiatku, spravím pre Vás kompletnú registráciu, vybavím všetky formality, a to tak, aby ste boli vlastníkom novej domény a mali web hosting a aj doménu vo svojich rukách.

  • kontrola existujúcej domény a poradenstvo
  • registrácia novej domény a web hosting

Vzhľadom na nadštandardnú spoluprácu s lídrom na trhu web hostingových služieb Vám rád pomôžem so zabezpečením bezkonkurenčných a nadštandardných podmienok pre hosťovanie Vašej novej web stránky.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.