Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Internet marketing

Určite ste už počuli slová ako SEO, google analytics, webmaster tools, AdWords, pay per click reklamy, bannery, optimalizácia a mnohé iné. Vaša nová stránka bude od samého začiatku navrhovaná tak, aby dodržala všetky štandardy a trendy v rámci správnej tvorby stránky, obsahu a funkcií, a to tak, aby bola dobre čitateľná pre všetky vyhľadávače. Pokiaľ budete mať záujem o reklamné kampane, pomôžem Vám zorientovať sa v danej problematike a spoločne navrhneme najefektívnejšie riešenie. Mám bohatú skúsenosť s presadzovaním stránok na internete a to nielen so stránkami mojich klientov, ale hlavne z realizácie vlastných internetových projektov, ktoré dodnes prevádzkujem. Práve osobná skúsenosť so všetkými nástrojmi mi umožňuje poradiť Vám to najoptimálnejšie riešenie.

  • aktuálne štandardy a trendy tvorby www stránok
  • internetové reklamné kampane
  • konzultácia a poradenstvo

Pokiaľ Vás ktorákoľvek spoločnosť osloví s výhodnou ponukou inzercie či reklamy na ich internetových stránkach, rád Vám kedykoľvek počas prevádzky novej stránky odkonzultujem danú ponuku, aby ste šetrili svoje financie a neinvestovali do dobre vyzerajúcich, no neefektívnych, reklamných kampaní.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.