Webstránka E-shop Internetový projekt Spolupráca Kontakt

Aktualizácia a prevádzka

K realizácii Vašej novej web stránky môžeme pristúpiť rôzne aj vzhľadom na aktualizáciu a dopĺňanie obsahu jednotlivých častí webu. Najvhodnejší model vyberieme presne podľa Vašich požiadaviek.

1. CRM alebo "samoadministrácia"
Stránku postavíme tak, že všetky jej časti si budete môcť sám kedykoľvek jednoducho editovať. Admin pre správu vyrábam na mieru presne podľa obsahu stránky a presne kopíruje všetky potreby a kompletné zadanie webu. I keď obsahovo si stránku budete môcť administrovať sám, samozrejme rád Vám budem externe pomáhať ako konzultant a technická podpora.

2. administrácia webu na požiadanie
Mnoho klientov v rámci svojej pracovnej vyťaženosti nemá záujem administrovať si web sám, no chcú mať svoju stránku priebežne dopĺňanú a aktualizovanú. Pre týchto klientov ponúkam model dlhodobej spolupráce, pri ktorej celú stránku kompletne aktualizujem a administrujem na požiadanie. Všetky zmeny vykonávam do niekoľkých hodín od zadania.

3. kombinácia
Pri niektorých web stránkach sme sa s klientom dohodli na kombinovanom riešení. V tomto prípade pre údaje, ktoré potrebujete mať permanentne pod kontrolou (napríklad zverejňovanie a aktualizácie dokumentov ma metské zastupiteľstvo mestského portálu, či zverejňovanie dát verejného obstarávania či ponúk realitnej kancelárie a pod.), postavím administratívnu časť. O ostatné časti stránky sa postarám na požiadanie.

Mojou prioritou je dlhodobá spolupráca pri prevádzke Vašej web stránky. Verím, že s mojimi službami budete spokojný a dovolíte mi pomáhať Vám aj s aktualizáciami, správou a modernizáciou novej web stránky.
23 ročná prax
v práci s internetovými stránkami a web projektami. Rád Vám pomôžem a poradím aj s Vašim projektom
Spolupracujem
s firmami a patnermi, ktorým pomáham s prevádzkou a aktualizáciami ich web stránok. Som externým spolupracovníkom v rôznych kreatívnych tímoch.
Garantujem
odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť a férovosť.